+48 89 612 09 22 biuro@tritonsystems.pl ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn
Skontaktuj się z Nami
Triton
JEDYNA APLIKACJA,

KTÓREJ POTRZEBUJESZ DO SWOJEGO BUDYNKU

Aplikacja pozwalająca na przeglądanie i dodawanie spotkań do kalendarza i rezerwacji sal, czat z użytkownikami i pracownikami, wyszukiwanie osób, zgłaszanie awarii, usterek czy sugestii dotyczących budynku, tworzenie list kontaktów, szybkie używanie telefonów alarmowych oraz przeglądanie aktualności, wydarzeń oraz ofert w danym budynku i okolicy. Przejrzysty panel administratora umożliwia zarządzanie obiektem, zgłoszeniami, pracownikami, firmami czy rezerwacjami
WIRTUALNA RECEPCJA

REZERWACJE SAL I MIEJSC PARKINGOWYCH

Umawianie spotkań z Klientem, wysyłanie zaproszeń z QR codem (również po angielsku), rezerwacje sale i miejsca postojowe na wybrany dzień. Aplikacja pozwala na przeglądanie dostępności sal w różnych miastach i miejsc postojowych z puli firmy. W razie pytań możliwe jest szybkie połączenie z recepcją. Dodatkowo moduł parkingowy umożliwia wyszukanie pojazdu jak i wolnego miejsca postojowego. Dodatkowo możliwe jest doładowanie konta i opłacenie biletu postojowego.
INFORMACJE O OBIEKCIE

UTWÓRZ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ WOKÓŁ BUDYNKU

Bądź częścią miejsca pracy, które umożliwia skuteczne zarządzanie. Aplikacja wykracza poza twoje biuro, zapewniając podstawowe informacje o Twoim budynku i jego otoczeniu. Odkryj przydatne lokalizacje w pobliżu budynku dzięki kategoriom takim jak sklepy i usługi. Szybko dowiesz się o godzinach otwarcia, codziennych promocjach i zniżkach w całym biurze. Pracuj mądrze i pomóż ulepszyć swoje miejsce pracy i społeczność, zgłaszając wszelkie problemy w budynku za pośrednictwem aplikacji. Umożliwiaj ludziom natychmiastowe zgłaszanie wszelkich problemów w budynku i zbierz informacje zwrotne na temat miejsca pracy.
FUNKCJE

MOŻLIWOŚCI APLIKACJI BUDYNKOWEJ

 • Przejrzyste menu Szybkie przejście do wybranego modułu

 • Wirtualna recepcja Rezerwacja sal i miejsc parkingowych
  Wysyłanie zaproszeń od Klientów

 • Ustawienia Otwieranie drzwi
  Edycja danych

 • Mój kalendarz Terminarz spotkań
  Zaplanowane wydarzenia

 • Czat Rozmowy z pracownikami i użytkownikami aplikacji

 • Sale konferencyjne Przeglądanie dostępności sal
  Szybkie rezerwacje

 • Lokalizacja Wskazywanie użytkowników i sal na widoku obiektu

 • Informacje Informacje o budynku, wydarzenia i aktualności
  Oferty i ważne telefony